Hakkımızda

Merkezi Belçika’da bulunan ve dört kıtaya yayılan hizmet ağıyla 2006 yılından itibaren dünya çapında hizmet sunan Altun Lojistik ile bilişim alanında dış kaynak, teknik eğitim ve yazılım geliştirme hizmetleri sağlamak amacıyla 2013 yılında kurulan Doğru Holding iş birliğinden doğan ALDO Dil Okulları 2022 yılında faaliyetlerine başladı.

Vizyonunu deneyimi ile birleştirerek hizmet sunan ALDO Dil Okulları, Almanya’da dil eğitimi almak isteyenlere tam kapsamlı ve entegre hizmet sunmasıyla Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyor.

Dünya çapında geçerli olan sertifikaları ve her biri alanında uzman eğitmen kadrosunun yanı sıra vize, sigorta, konaklama ve sosyal aktiviteler gibi tüm hizmetleri tek çatı altında sunuyor.

ALDO programları, işiniz, okulunuz veya sadece kendiniz için Almanca öğrenmeniz gerekip gerekmediğini, mümkün olduğunca hızlı gelişmenize ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için hizmet vermektedir. ALDO Dil Okulları çok yönlü öğrenme deneyimlerini kişiye özel olarak tasarlayarak, uygulamasını gerçekleştiriyor.

 

ALMANCA ALMANYA’DA ÖĞRENİLİR 

ALDO DİL OKULLARI

Vizyonumuz:

En iyi koşullarda, rahat bir ortamda, geniş sınıflarda Almancayı en üst seviyede öğrenebileceğiniz bir konfor alanı yaratmak olup, her geçen gün bunu daha da ileriye taşıyabileceğimiz bir aile ortamı taahhüt ediyoruz. Kursiyerlerimiz için 
gerek Üniversite seçimi gerekse mesleğinize en uygun bir işyeri seçimi konusunda kusursuz çalışan ekibimizle sizi en uygun yerde görmeyi hedefliyoruz. Almanca eğitim veren Üniversitelere yerleşmede kişiye özel analizler yapan ve onu doğru yönlendiren ekibimiz, sizin için hedef odaklıdır. Almanya’nın en güzel yerlerini gezerek ve yaşayarak öğrenebileceğiniz bir dil seviyesine ulaştırmakla başlayacağımız eğitim süreci sonunda alacağınız sertifikanız bizi de en az sizin kadar mutlu edecektir.   

Misyonumuz:

Dil öğrenme amaca göre değişiklik gösterse de Almanca, Avrupa kapılarını açan bir dildir. Almanya dışında Avusturya, Belçika, İsviçre, Polonya, Lüksemburg ve Lihtenştayn’da da Resmi dil olarak kullanılmaktadır. Bugün itibari ile dünyada yaklaşık 130 milyon kişi Almancayı anadil veya ikinci dil olarak kullanmaktadır.

ALDO Dil Okulları Almanca öğrenme konusunda Almanya’da bir dil okulundan çok daha fazlasını sunacak bir altyapı, konusunda uzman ekibiyle kendisini her gün yenileyen bir DİL OKULU olmayı hedeflemektedir. Kampüsü içerisinde eğitimden eğlenceye, yaparak yaşayarak öğrenmeyi hedef edinmiş kadrosu ile 7/24 güvenli bir hizmet alanı sunan bir kurumdur. Farklı bakış açısı ve çözümleri ile sizi, sizden daha çok düşünen bir DİL OKULU olmayı hedeflemekteyiz.

Liseden sonra Almanya’da bir üniversiteye yerleşmeyi düşünüyorsanız doğru adrestesiniz.

Üniversite sonrası kendi branşınızda çalışma konusunda da deneyimli ekibimizin size en doğru rehberliği yapacağını unutmayın.

Almanca ’ya hâkim olduktan sonra Almanya’da size açılamayacak hiçbir kapı yoktur, yeter ki bunu isteyin; biz hizmete hazırız.

Hepsi Bir Arada

Tek Çatı Altında

Yaşarken Öğren
Gezerken Yaşa!

Aldo Dil Okulu, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş dil eğitimi programları sunar.

Değerler

Alanında Öncü

1.

Türünün Tek Örneği

ALDO tüm öğrenme yolculuğu boyunca ders verir. Mükemmel öğretmenlerimiz, personelimiz ve daha birçok hizmetin bir arada sunulması bizi türünün tek örneği bir okul yapıyor. Geniş deneyim yelpazemizle, öğrenme yolculuğunuzun her adımında yanınızdayız.

2.

Doğru Analiz, İhtiyaca Göre Eğitim

 ALDO Dil Okulları çok yönlü öğrenme deneyimleri sunuyor. ALDO programları, işiniz, okulunuz veya sadece kendiniz için Almanca öğrenmeniz gerekip gerekmediğini, mümkün olduğunca hızlı gelişmenize ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

3.

Sosyal Aktiviteler

ALDO, öğrencilerinin ilk günden itibaren mümkün olan en iyi deneyimi yaşamalarını sağlar. Şehirdeki oryantasyonlar, danışmanlık ve eğlenceli aktiviteler yoluyla destek sağlar. Bu sayede öğrencilerimizin eğitimlerini en iyi şekilde tamamlaması sağlanırken bir yandan da sosyal aktiviteler düzenlenerek psiko-sosyal dengelerinin sağlanması amaçlanır.

4.

Alanında Uzman Eğitmenler

Almanca eğitmenlerimiz siz kursiyerlerimiz için kişiliklerine, deneyimlerine ve eğitim yöntemlerine göre özenle seçilmişlerdir. Tüm dil eğitmenlerimizin anadili Almanca olup, yetişkin eğitiminde uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.