Aldo Deneyimi

Eğitmenlerimiz

ALDO Dil Okulu öğretmenleri, konularını yakından bilen başarılı ve yaratıcı eğitmenlerdir. 

Almanca eğitmenlerimiz siz kursiyerlerimiz için kişiliklerine, deneyimlerine ve eğitim yöntemlerine göre özenle seçilmişlerdir. Tüm dil eğitmenlerimizin anadili Almanca olup, yetişkin eğitiminde uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Bu deneyim sayesinde, Almanca derslerini zenginleştirdikleri öğretim yöntemleri ve materyalleri hakkında kapsamlı bilgiye sahiptirler.

Öğretmenlerimiz, etkileşimli öğretim yöntemleri ve sınıfta rahat bir atmosfer aracılığıyla sizi meşgul etmeyi ve motive etmeyi başarır. Aynı zamanda aktif katılımı ve her şeyden önce küçük gruplar sayesinde her katılımcı için bol konuşma süresi garanti ediyoruz.

Öğrenme sürecinin tadını çıkarın ve her derste sınıf arkadaşlarınız ve öğretmenlerinizle iletişim kurun. Çeşitli öğretme ve öğrenme yöntemleri, size dili her yönden deneyimleme ve her dil öğrencisinin doğal düşmanları olan monotonluk ve can sıkıntısından kaçınma fırsatı verecektir.Ayrıca, öğrenme hedeflerinize ulaşmanız için modern teknolojiye sahip dil ​​öğretmenlerimiz tarafından destekleneceksiniz .

Ekibimizle Tanışın

Verimli eğitim disiplini, kanıtlanmış akademik performans ve bireylere odaklanan son derece deneyimli ve nitelikli profesyoneller.